Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Sanita Cvetkova

  Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Mammas augums

Aleksis 6 gadi.  Alem saku, lai nobildē mani. Skatos bildi. Saku: "Ak dievs, resna kā govs." Ale saka:  "Ko tu sevi tā apsaukā? Tu esi maziņš ruksītis ar lielu vēderu, resnām kājām un dibenu. Tā tak, mammu, labāk skan!"   _____________________________________________________________________________________________  

Skatīt visus jokus

Gudro Sievu skola » Jaunumi

JŪLIJA nodarbību grafiks. Kursi jaunajiem un topošajiem vecākiem!

Raksts / Jaunumi | Skatījumi 22983

Gudro Sievu skola izveidojusi un JŪLIJA nodarbību grafiku. Kursos pie zinošiem speciālistiem būs iespēja mācīties par veselīgu grūtniecības norisi, gaidību un dzemdību procesu, partnera palīdzību dzemdībās un pēcdzemdību periodā, zīdīšanas pamati, kā arī mazuļa kopšanu un miegu pēc dzemdībām. Tāpat ikvienam iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības pie fizioterapeita.

Tiekamies Gudro Sievu skolā, kur iespēja apgūt dažādas vērtīgas gudrības
Foto: Shutterstock.com

Izvēlies sev piemērotāko un piesakies! 

 

Tuvākās nodarbības: 18. jūlijā plkst. 18.00.

Uzzināsi visu par bērniņa sagaidīšanu. Kā dzemdībās jūtas mazulis? Pirmās stundas pēc dzemdībām. Jaundzimušā aprūpe. Krūts piena nozīme. Iespējamās problēmas, uzsākot krūts ēdināšanu. Hendligs (kā pareizi turēt, celt mazulīti). Jaundzimušā drošība. Par bērniņa aprūpi ir jāzina arī tētim, tāpēc ņemam līdzi tētus.


 

Tuvākās nodarbības: 13. jūlijā plkst. 18.00.

Nodarbībā rādīs, skaidros un mācīs gatavoties dzemdībām no praktiskās puses. Mācīsies dažādus praktiskus vingrinājumus, kas ir palīdzoši dzemdību sāpju pārvarēšanā – pareizu elpošanu, relaksācijas paņēmienus, iespējamās dzemdību pozas u.c. Daļa nodarbības tiks veltīta tematam – kā partneris var palīdzēt un atbalstīt māmiņu dzemdību laikā un gatavojoties tām.


 

Tuvākās nodarbības: 20. jūlijā plkst. 18.00.

Uzzināsi visu par dzemdību (arī ķeizargrieziena) norisi. Kā izvēlēties dzemdību vietu? Ko nozīmē dabiskas dzemdības? Kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kas jāņem līdzi uz dzemdībām? Dzemdību pozas izvēle. Pareiza elpošana. Tēva loma dzemdībās (arī, ja tētis nevēlas/nevar piedalīties) un pēcdzemdību periodā. Ja paredzētas ģimenes dzemdības, jāierodas kā māmiņai, tā arī tētim.

 


 

Tuvākās nodarbības: 11. jūlijā plkst. 18:00.

Bērna attīstībai ļoti svarīgs ir miegs, guļot mazais aug, atpūšas nervu sistēma, ķermeņa muskulatūra, palēninās elpošana un sirds darbība, organisms relaksējas. Mēneša vecumā zīdainis var nogulēt pat 18 stundas. Par bērna miega higiēnu ir jārūpējas jau kopš mazuļa pirmās dzīves dienas! Nodarbībās aicinātas piedalīties gan māmiņas, gan tēti. Grupas ir nelielas, tāpēc ir iespēja speciālistam uzdot savus aktuālos jautājumus.

Nodarbībā tiks apskatītas šādas tēmas: Kā atpazīt, ka bērniņš vēlas gulēt? Kā veidot bērna gulētiešanas rituālu? Kā un kad radināt bērnu gulēt savā gultā? Drošība bērnam guļot savā un vecāku gultā Kā mazuli iemidzināt? Cik daudz bērnam ir jāguļ un vai viņu kādreiz modināt? Biežākie iemesli, kāpēc bērniņš raud, ejot gulēt? Kā atpazīt dažādos raudāšanas signālus? Kā bērnu nomierināt un pašam nekrist "panikā"?

 

 

Tuvākās nodarbības:  17. jūlijā plkst. 18:00

Mātes piens ir vispilnvērtīgākā barība bērnam pirmos sešus dzīves mēnešus, dažu pētījumu rezultāti uzrāda, ka pat visu pirmo dzīves gadu. Tāpēc topošajiem un jaunajiem vecākiem Mammamuntetiem.lv un www.marialine.lv dāvina izglītojošas nodarbības par zīdīšanu.

Nodarbībā apskatīsim šādas tēmas:

 • Zīdīšanas fizioloģija. Sekmīga zīdīšana - pirmie soļi, kā novērst problēmas.
 • Vai ir vajadzīgs barošanas režīms un kā tas izskatās zīdainim pirmajos mēnešos?
 • Kā saprast vai piens ir pietiekami sātīgs un kā to ietekmē mammas diēta? 
 • Kā noskaidrot vai bērniņam pietiek piena un kā rīkoties, ja tā pietrūkst?
 • Kā zīdīšana ietekmē bērna veselību?
 • Ko darīt, ja bērnam ir kolikas?
 • Kā labāk atslaukt un uzglabāt pienu un kad to vajag darīt?
 • Kas notiek ar pienu, ja mamma piedzīvo stresu, ir saslimusi un ir jālieto zāles?

 

 

VINGROŠANAS NODARBĪBAS:

Nodarbības notiek mājīgajās Gudro Sievu skolas telpās
Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Cienāsim ar Dallmayr kafiju!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Par grīdu tīrību rūpējas iRobot.

Ko vēl Tu varētu paveikt, kamēr māju tīra iRobots? Piemēram, mācīties Gudro Sievu skolā!


Raksts publicēts 11. Jul 18:15 

LAPAS KARTE