Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie maija JOKU konkursa jociņi

Maija uzvarētājam balvā - Krāsojama kartona māja! Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies aprīļa uzvarētāju un šo balvu iegūst Nadina Veitmane! Apsveicam!   Sazinies ar mums (signe@mammam.lv) par balvas saņemšanu!     SMIEKLĪGĀKĀS SARUNAS   Iesūtījusi: Nadina Veitmane Man kad piedzima otrais berniņ&scar

Skatīt visus jokus

» Aktualitātes

Saulkrastos pazudis trīsgadīgs puisēns; policija aicina palīdzēt meklēšanas darbos

Ziņa / Aktualitātes | Skatījumi 4411

Ceturtdienas vakarā Saulkrastos no dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" pazudis trīs gadus vecs zēns – šobrīd notiek bērna meklēšana.

Policija lūdz nekavējoties ziņot, ja kāds attiecīgās teritorijas apkaimē sastop vai ir redzējis šo bērnu, kuram līdzi nav bijuši pieaugušie.


Valsts policija saņēmusi informāciju, ka Saulkrastos, dārzkopības kooperatīvā “VEF-Biķernieki” no kādas dārza mājas teritorijas aizgājis nepilnus trīs gadus vecs zēns vārdā Rūdolfs, kura atrašanās vieta šobrīd nav zināma.

 

Policija lūdz nekavējoties ziņot, ja kāds attiecīgās teritorijas apkaimē sastop vai ir redzējis bērnu, kuram līdzi nav bijuši pieaugušie.

 

Šobrīd meklēšanā gan kooperatīvu teritorijā, gan tuvējā mežā ir iesaistīti vairāku dienestu darbinieki,tajā skaitā kinologi, kā arī organizācijas "bezvests.lv" pārstāvji. Meklēšanai piesaistīts arī NBS helikopters.

 


Raksts publicēts 28. Jul 2016 22:50 

LAPAS KARTE