Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokus

» Aktualitātes

Ziņo par Saulkrastos pazudušā zēna atrašanu; policija informāciju neapstiprina

Ziņa / Aktualitātes | Skatījumi 3710

Tikusi izplatīta neprecīza informācija. Zēna meklēšana turpinās.

 

 

Ap plkst. 7.00 Valsts policija saņēma informāciju pa rāciju no meklēšanā iesaistītajām personām, ka zēns ir pamanīts mežā. Diemžēl, pārbaudot informāciju sīkāk, izrādījās, ka šis nav meklējamais zēns. Bērns atradies meža tuvumā kopā ar saviem vecākiem, kuri bija nelielā attālumā.

Tas nozīmē, ka meklēšana turpinās un tiek piesaistīts arī NBS helikopters.

 

Brīvprātīgie, kas ir gatavi palīdzēt meklēšanā, var pievienoties meklētājiem, sazinoties pa tālruni 27892094.

 

Jau ziņojām, ka ceturtdienas vakarā Saulkrastos no dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" pazudis trīs gadus vecs zēns vārdā Rūdolfs.
 
Policija lūdz nekavējoties ziņot, ja kāds attiecīgās teritorijas apkaimē sastop vai ir redzējis bērnu, kuram līdzi nav bijuši pieaugušie.
 
Meklēšanā gan kooperatīvu teritorijā, gan tuvējā mežā ir iesaistīti vairāku dienestu darbinieki,tajā skaitā kinologi, kā arī organizācijas "bezvests.lv" pārstāvji. Meklēšanai piesaistīts arī NBS helikopters.


Raksts publicēts 29. Jul 2016 07:25 

LAPAS KARTE