Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīm

Skatīt visus jokus

» Aktualitātes

LABAS ZIŅAS! Saulkrastos pazudušais Rūdolfs ir atradies (1)

Ziņa / Aktualitātes | Skatījumi 3119

Zēns ir vesels un bez kādiem miesas bojājumiem. Meklētāji viņu atraduši 1,5 kilometru attālumā no pazušanas vietas.

Ekrānuzņēmums no Twitter.com

 

Neilgi pēc plkst. 12.00 parādījusies informācija, ka Rūdolfs ir atrasts! Valsts policija šoreiz oficiāli apstiprina, ka zēns ir atrasts. Zēnu, kurš sēdējis mežā zem koka un raudājis, atradis NBS karavīrs.

Vizuāli zēna veselības stāvoklis nav kritisks, taču viņš nekavējoties tiks nodots mediķu aprūpē.

Valsts policija saka paldies visiem dienestiem un brīvprātīgajiem, kas piedalījās un palīdzēja meklēšanā un zēna atrašanā!

 

Jau ziņojām, ka ceturtdienas vakarā Saulkrastos no dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" pazudis trīs gadus vecs zēns vārdā Rūdolfs.
 
Policija lūdza nekavējoties ziņot, ja kāds attiecīgās teritorijas apkaimē sastop vai ir redzējis bērnu, kuram līdzi nav bijuši pieaugušie.
 
Meklēšanā gan kooperatīvu teritorijā, gan tuvējā mežā bija iesaistīti vairāku dienestu darbinieki, tajā skaitā kinologi, kā arī organizācijas "bezvests.lv" pārstāvji. Meklēšanai bija piesaistīts arī NBS helikopters un bruņoto spēku karavīri.


Autors: mammamuntetiem.lv
Raksts publicēts 29. Jul 2016 12:30 

LAPAS KARTE