Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 4/5
  Violeta Fodina

  Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Bērnu sarunvārdnīca

 •  

  omīte

  matiti, linda, -11 gadi

  ōmiss, Dāvids, 2 gadi

» Iesūti joku un saņem balvu!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Joks / Iesūti joku un saņem balvu!  | Skatījumi 312

Mani 4 bērni jau izauguši, bet jau 28 gadus strādāju ar bērniem - esmu sākumskolas skolotāja. Un joku un amizantu notikumu nav trūcis. Es domāju, ka arī varu piedalīties šajā konkursā, jo ļoti jau gribētos šo jauko spēli maniem mīļukiem klasē. Tāpēc izstāstīšu vienu interesantu notikumu. 

 
Foto: Shutterstock.com

 

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tiešām domāju, ka bērns zina. Viņa saka: "Agronomi ir tādi mazi zaļi kukainīši..." Tālāko jau vairāk nedzirdēju, jo uznāca smieklu lēkme. Protams, sejai priekšā pieliku grāmatu, lai bērni neredzētu. Saprotu, ka NEDRĪKSTU SMIETIES, bet apstāties nevaru. Bet vērtētāji gan bija skarbi... Jāpiebilst, ka gan iepriekš, gan arī pēc tam ir bijuši daudzi interesanti bērnu skaidrojumi par nepazīstamiem vārdiem, bet neviens nav izsaucis tādas manas emocijas. Es domāju, ka vainīgs bija stress, jo biju jauna un ZAĻA!!! 
Ar cieņu - nu jau nopietnā un nosvērtā skolotāja - Jautrīte Segliņa. 


Raksts publicēts 27. jūl 15:35   

  LAPAS KARTE