Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

īstā

kārpas....?

vai jums ir idejas,kā varētu tikt vaļā no kārpām.....ir izmēģināta tā piededzināšana salonā ,bet dedzini cik gribi,aug no jauna....varbūt ar tautas metodēm var cīnīties?....ir idejas?...

Ievietots 28. Aug 2009 15:35

Ieraksti komentāru
Secība:

zini man teica,ka ar imunitāti kaut kas nav ja ir kārpas-nezinu vai tā ir..man ar bija sametušās uz rokām-es aptiekā biju nopirkusi tādu šķidrumu ko uz tām kārpām smērē,viņš it kā saēd viņas-ilgi gāja,bet man viņas pazuda!!
Pievienots 28. Aug 2009 16:57

Atbildēt komentāram

kerilo

Pievienots 11. Jul 18:02

...:...

nu viena tautas metode-efektīva-dilstošā mēnesī saberzē kārpas ar sīpolu (pusīti), kad tas darīts, to sīpolu aimet pāri kreisajam plecqam un neatskaties! izklausās neticami, bet darbojas!
Pievienots 28. Aug 2009 17:07

Atbildēt komentāram

Siso

pienenu piens jasmere virsu, bet patstavigi. Karpa paliek melna un nokriit.
Pievienots 28. Aug 2009 17:52

Atbildēt komentāram

nevis patstavigi bet pastaaviigi kadu laikcinu, cik ilgi nepateiksu, bet draudzenei lidzeja
Pievienots 28. Aug 2009 17:52

Tīģeriene

Ar svaigu kartupeli dilstošā mēnesī esot jārīvē!
N
Pievienots 28. Aug 2009 17:55

Atbildēt komentāram

Un kartupelis jānoliek vietā, kur tas var sapūt un neviens neaiztiks!!
Pievienots 29. Aug 2009 23:58

Ar etikja esenenci - panjem seerkocinju samitrina esencee un pasmeeree to kaarpu...un taa paaris reizes dienaa vai arii vienreiz dienaa var dariit. Kaarpa sakaltiis un nokritiis - aatri un manaami
Pievienots 28. Aug 2009 18:09

Atbildēt komentāram

Ar etikja esenenci - panjem seerkocinju samitrina esencee un pasmeeree to kaarpu...un taa paaris reizes dienaa vai arii vienreiz dienaa var dariit. Kaarpa sakaltiis un nokritiis - aatri un manaami
Pievienots 28. Aug 2009 18:09

Atbildēt komentāram

īstā

jā,es arī zinu,ka tas ir saistīts ar imunitāti.....vnk tracina,ka nevar tikt vaļā no tām....esmu jau tik daudzas reizes gājusi un dedzinājusi tās..... man vnk ieteica izmē'ģināt tautas metodes....ja nu palīdz...
Pievienots 29. Aug 2009 19:25

Atbildēt komentāram

msbime

Es arī mokos ar kārpām jau gadiem, izmēģināts ir, šķiet, viss iespējamais... nu jau gandrīz vai rokas nolaižas... pēdējais, ko tagad domāju pamēģināt, ir operācija ar lāzeru (laikam saucas dermaskopija), bet tas daudz maksā (konsultācija +katra kārpa) un vai ir vērts izgrūst lielu naudu... ja nu nenoiet... Esmu mēģinājusi gan dažādas smērītes, gan saldēšanu (nenormāli sāpīgi!), vēl ir atlicis tikai lāzers. Tā kā labi saprotu tevi, Īstā, tas tiešām tracina!!
Pievienots 29. Aug 2009 20:10

Atbildēt komentāram

Bet, ja nu lāzers palīdz? Domāju, ka vari jau pamēģināt vienu kārpu noņemt ar lāzeru!
Pievienots 29. Aug 2009 20:36
Droši vien jau, ka drīzumā mēģināšu, jo mēģināts nav zaudēts
Pievienots 29. Aug 2009 20:59

Nenosaukts lietotājs

man pasaij bij karpas uz rokam ,tiku vala smerejot etika esenci,loti sapeja bet vala tiku.tagat manaij meitaij uz ikska uzmetas karpa nopirku aptieka plaksteri pret varzacim tads orandza krasa loti leti kadi 50 santimi pa 10 plaksteriem.karpa nogaja atri nu kadas nedelas laika.skatos pec menesa karpa atkal uzaugusi biju soka.nu pameginaju tautas metodi saberzeju karpu pret naudu un metot prom teicu laij karpa pazud no manis ka si nauda un aizmet prom.ta kadu nedelu katru dienu vedot meitu uz skolu ta darijam pa 10 sant metam un karpa nemanot pazuda un paldies dievam vairs nau ataugusi.pamegini tiesam darbojas.veiksmi.
Pievienots 29. Aug 2009 21:14

Atbildēt komentāram

īstā

paldies par ieteikumiem.....būs jāpamēģina....
Pievienots 29. Aug 2009 22:15

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE