Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

lllll

vaginalais orgasms.

radas interese par vaginalo orgasmu - cik no jums tadu ir izjutusas ? un ka to stimulet, lai tadu dabutu? bija laiks ,kad neticeju starpibai , bet palasot arstu forumus, laikam jau ir gan starpiba. bet es nevaru tadu dabut, ja nezinu ,kas man jajut, jo es loti ticu apgalvojumam, ka ,lai sieviete dabutu orgasmu, liela nozime ir smadzenem un koncentresanos uz orgasmu (vismaz man ta ir)

Ievietots 13. Dec 2009 13:16

Ieraksti komentāru
Secība:

Luiize

man ir bijis pāris reizes..bet tad ir jābūt īpašam noskaņojumam un tiešām nekas cits nedrīkst tajā brīdī pa galvu šaudīties veel ir ne tikai jākoncentreejas uz savaam sajuutaam, bet jaapieskata to iisto sajuutu, kad vīrietis vai pati kusties... un tad ja uztver iisto punktu, un speej noturēt "pozīciju"  tad viens un divi orgasms klaat
Pievienots 17. Dec 2009 13:55

Atbildēt komentāram

kerilo

(Lieņuks)

man ir pārsvarā tikai vaginālais,klitorisko sajūtu reti. esmu vienmēr vīrietim augšpusē un kustos pati-stimulēju g punktu un divu minūšu laikā viss notiek. tādam orgasmam nav nepieciešamas ne priekšspēles,nekā.
Pievienots 17. Dec 2009 13:59

Atbildēt komentāram

pendele

cik skumji,ja sievietes mērķis -orgasms 2 minūtēs... Manuprāt mīlēties ar mīļoto vīrieti, vīru ...ir kas daudz skaistāks, tās sajūtas kad tavam vīrietim ir labi,tas jau pats par sevi sniedz bezgalīgu baudu un atnāk orgasmi kādus vien daba atvēlējusi. Un nav ar sasprigtu galvu jakoncentrējas uz kautkādu mēŗki. Mīliet viens otru no sirds,izjūtiet,dāvajiet baudu un jūs nonāksiet 7 debesīs...
Pievienots 27. Aug 2013 23:49

skudas apēd skudrulāci

Vēl skumjāk ir tas, ka ir tādi subjekti (būtu "nedaudz par lepnu" dēvēt par indivīdu), kas domā, ka visai pasaaulei ir jāgriežas pēc viņu patikas un uzskatiem. Tādiem iesaku nedaudz norāpties no savas "ego" smailes un noņemt savas "zirgu klapes", lai saprastu, ka visa burvība cilvēkos ir tieši tā, ka mēs esam dažādi un katram ir tiesības gūt orgasmu 2 minūšu laikā, vai mīlēties visu nakti lai sasniegtu orgasmu ja vien viņš to vēlas Pirms raksti komentāru "ar uzbraucienu" padomā, ka kāds var Tev izdarīt tieši tāpat
Pievienots 28. Aug 2013 00:01

​par orgasmiem viarak var palasit 

Pievienots 24. Mar 2013 22:42

Atbildēt komentāram

kārumniece

Vaginālais orgasms ar bijušo vīru bija gandrīz vienmēr mīlējoties. Nebija nekas īpašs jādara.. Klitoriālo orgasmu lielākoties vienmēr esmu spējusi sasniegt tikai pati vai ja vīrs apmierināja mani orāli. Toties ar tagadējo partneri klitoriālais orgasms ir biežāks kā vag., neskatoties uz to, ka viņš njeatbalsta orālo seksu.
Pievienots 27. Aug 2013 21:10

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE