Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie maija JOKU konkursa jociņi

Maija uzvarētājam balvā - Krāsojama kartona māja! Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies aprīļa uzvarētāju un šo balvu iegūst Nadina Veitmane! Apsveicam!   Sazinies ar mums (signe@mammam.lv) par balvas saņemšanu!     SMIEKLĪGĀKĀS SARUNAS   Iesūtījusi: Nadina Veitmane Man kad piedzima otrais berniņ&scar

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

strijas.

padalieties! Aptuveni kad sāka parādīties, vai ir kādi krēmi kurus var laicīgi smērēt, vai ir iespēja vispār bijusi tikt no tām vaļā vai arī laicīgi tās novērst, ieteikumi. paldies jau iepriekš!

Ievietots 19. Jul 2011 20:02

Ieraksti komentāru
Secība:

Virelesa

Man sāka parādīties 4. mēnesī. Pirms tam nezināju par tādām strijām, neko nesmērēju. Pēc tam sāku smērēt, bet bija jau par vēlu... Bet nu uzjautā aptiekā k-ko ādas elastībai, speciālu krēmu grūtniecēm.
Pievienots 19. Jul 2011 20:51

Atbildēt komentāram

man tieši buus 4ais menesis tulit, bet veel nekaa naw paraadijies. tatad jasak laicigi jau litot
Pievienots 19. Jul 2011 21:25

es jau sāku no pirmā mēneša lietot krēmus un eļļas pret strijām(speciālus grūtniecēm).. bet tik un tā nekas nepalīdzēja...puncis bija ļoti liels..un pati pieņēmos svarā par 30 kg... tagad gan sāni gan augštilbi ir vienās strijās.. nezinu kā tikt vaļā..
Pievienots 21. Jul 2011 09:22

Nenosaukts lietotājs

Man strijas paraadiijas 8-jaa menesii, kad puncis saaka augt ljoti aatri, jo liidz 7menesha saakumama nekas nebija redzams.Es nesmeereju sev vederu ne ar ko, pec dzemdibaam jau pagajusi 3 menesi un strijas ir tikai palikushas saanos, bet taas ir gaissas un mazas, kaut es biju 30kg uznjemusi. Strijas var palikt, bet taas ljoti skaisti var noslept zem iedeguma un aada arii izskatiisies veseliigaaka, jo mazais atnjems daudz vitaminu
Vieniigais ko iesaku un nesaa ljoti labu un stingru krusturi, jo tas samazinas risku rasties strijam uz kruutiim
Pievienots 21. Jul 2011 11:45

Belly

Man vēl nav striju, esmu jau 7tajā mēnesī

Lietoju Dr. Fisher pretstriju gēlu [ir arī krems, bet gēls labāks, jo ilgāk āda ir mitrināta, to var just].... 

vispār, cik esmu lasījusi par pretstriju krēmiem, tad šis ir vislabākais pēc atsauksmēm, ko pati esmu izsecinājusi. Arī rezultātā, cik palasīju, lielākoties striju nav radušās...

Bet vispār jau ir tā - ja tev āda ir tāda neelastīga, tad striju būs un nekādi krēmi tāpat nelīdzēs. vienīgais, varēsi sevi mierināt, ka esi darījusi kaut ko lietas labā, nevis nedarījusi neko.
vēl ko varu ieteikt - katru vakaru ejot dušā - taisi kontrastdušu... un pirms liec kādu krēmu/želeju paspaidi ādu vai kārtīgi iemasē to.... un līdz, ko jūti, kā āda niez, smērē krēmu, jo tas nozīmē, ka āda stiepjās... galvenais lai tā ir mitrināta visu laiku....

es sāku pretstriju želeju lietot arī 3. vai 4 mēnesī un joporjām iet pirmā pudele.... izskatās, ka pietiks visam grūtniecības laikam.... a rkrēmu gan tā nebūtu - tas ātrāk iztērējas un ir arī nedaudz dārgāks.

ko vēl varu piebilst - neaizmirsti smērēt visas vietas - krūtis, vēders, gurni, dibens, kājas.....

Lai veicas! un apsveicu ar grūtniecību 
Pievienots 19. Jul 2011 21:46

Atbildēt komentāram

Belly

ak jā.. bieži ir dzirdēts, ka strijas pārādās tieši pēdējā grūtniecības nedēļā...
Pievienots 19. Jul 2011 21:48
 vai paldies, noderigi man!
Pievienots 19. Jul 2011 22:24
Man striju nebija ilgi...ja nemaldos pat 8 menesii vel nebija...nu tagad jau devitais klat un draudzene apskatija mani,ieraudzija ka to ir daudz,it seviski muguraa. smereju visadas ellinjas, itka labakas un dargas,bet mana ada acimredzot nav elastiga. Neko darit. Jacer ka pec bebja dzimsanas vismaz mazakas buus. Esmu redzejusi ļoti briesmigus vederus,ar zilam stripam un strijam no vietas,visur. Nu japriecajas par tam paris stripinjam, neka tadu. 
Pievienots 20. Jul 2011 11:14

Belly

Nu jā, tas jau ir stipri individuāli....

es jau vēl smērēju sānus arī un, šķiet, visur kur varu aizsniegt.... 

man tā želeja aŗi maksāja 8Ls ar santīmiem, nedomāju, ka tas ir lēti. es ceru, ka man striju nebūs, lai gan 16 gados, kad lietoju pret apaugļošanās tabletes, man nāca strauji svars klāt un radās aŗi strijas.... bet tagad vinas ir gaišas.... tad arī pēc tām vados, jo, ja paliks atkal rozīgas, tas nozīmēs, ka sāks stiepties āda atkal un tas būs risks tikt pie jaunām.... 
man vēl pagaidām ir mazs puncis.. ceru, ka nebūšu briesmīgi lielā punča īpašniece... vismaz vēderu un krūtis tad gribu, lai saglabājas bez strijām, ja jau ikājas, dibens un mazliet jostasvietā tie "kunkulīši" ir ar strijaām
Pievienots 20. Jul 2011 11:54

jocīgā

Pirmās grūtniecības laikā strijas neparādijās, neko nesmērēju.
 Šī ir otrā gaidīšanas reize 8 mēnesis, neko nesmērēju, vēders ievērojami lielāks. Pagaidām veiksmīgi.
Secinu, ka ne visām par to vajadzētu stresot....
Pievienots 19. Jul 2011 22:46

Atbildēt komentāram

nice

man neparādījās. Bet ik pa laikam smērēju kaut kādu paraudziņu eļļu.
Pievienots 20. Jul 2011 09:17

Atbildēt komentāram

Nepérc nekádus striju kremus. Tas ir galígi garám, naudas izmeshana. Vél jo vairák tos, kurus tik cítígi reklamé un kuri maksá nezhélígi. Man ieteica mana ginekologje un arí pati sapratu, ka tas tieshám ir baigi labais lídzeklis. NOPÉRC VISLABÁKO PIRMÁ SPIEDUMA OLIVELLJU! Es mazinju pudelíti nopirku apméram pa Ls4,00. Péc tás ága ir tik míksta, gluda un elastíga. Bérninsh arí nepretostéja. Un tas tieshám ir dabígs lídzeklis. Tieshám iedargígi. Péc tam no párpapikumiem uzcepsi pankúkas. Man tieshám nav striju, bet smérét sáku jau káda 4 ménesí, kad véders jau sáka parádíties.
Pievienots 20. Jul 2011 10:02

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Piekrītu, Janelei!!! Es arī lietoju olīveļļu!

Bet principa, ļoti viss atkarīgs no ādas elastības. Jo man bija milzīgs puncis, bet striju praktiski nav. Ir tikai nelielas uz krūtīm un mazliet uz ciskām. Jā iesaku eļļot netikai punci!!! Bet tā kā ļoti regulāri biju iesmērējusies ar visādām eļļām, domāju, ka tas arī bija palīzdējis padarīt ādu elastīgu, mitru un neplīstošu!!! Taka,īesaku jau visām no pirmās dienas kopt savu ādu!!!!​
Pievienots 20. Jul 2011 10:52

ninii

Ieraksti meklesana,,strijas,, jau ir daudz reizes bijushas diskusijas par un ap strijam
VIENA NO DISKUSIJAM....
Pievienots 20. Jul 2011 10:48

Atbildēt komentāram

Es jau profilaksei punci sāku smērēt no 3 mēneša ar bērnu eļļiņām, tagad nopirku pa nepilniem 2Ls Babydream fur Mama eļļiņu Drogās rozā pudelītē, nju dikti feina, neviena strija uz puncīša. Tik jau laicīgi lielu pievērst uzmanību arī krūtīm un ciskām, jo biju tik dikti aizņemta ar punča zieķēšanu,ka pamanīju,ka tagad 9 mēnesī ir parādījušās strijas uz krūtīm un cik nju varu tik ziežu virsū arī uz kājām un krūtīm,lai galīgi nesaplīstu bārkstīs.
Pievienots 20. Jul 2011 11:01

Atbildēt komentāram

Belly

Neaizmirsti arī par dupsi un to vietu sānos, kur parasti biksēm ir mala.....
Pievienots 20. Jul 2011 11:57
Tur jau nju ir pa vēlu, ielaidu jau nesmukumus, bet labi ka tādas maziņas, jāsmērē,kamēr vēl nav izstaipijušās pa visu dupsi
Pievienots 20. Jul 2011 12:03

Nenosaukts lietotājs

Es tik no sākuma nopirku drogās tādu eļļiņu puncim un pasmērēju no rīta un vakaros, kādu mēnesi tā darīju tieši 4tajā mēnesī, pēc tam noslinkoju un nedarīju neko, tā arī neviena strija mani nepiemeklēja. Pajautā savai mammai un tad Tu zināsi kā būs Tev, vismaz manām draudzenēm un man tā bija kā mammām
Pievienots 20. Jul 2011 12:14

Atbildēt komentāram

Topošā māmiņa.

Man dakterīte ieteica ar kko palietiet pret strijām diezgan laicīgi,kkur 4 mēnesī,nu man jau tagad iet piektais mēnesis,lietoju bērnu kopšanas eļļiņu "Johnsons baby oil" ar alveju,maksā vairāk kā divus latus. Šo eļļiņu lietoju kopš pagājušā gada vasaras,pirms paliku stāvoklī,jo man āda diezgan jutīga un ļoti sausa jebkurā gadalaikā,man jau palīdz,gan padara ādu mīkstu,gan mitrina,gan pasargā no strijām- to ir,bet nav parādījušās jaunas,tik tās,kas bija agrāk..Nesmērēju kkādas izņēmuma vietas,bet gan iesmērējos no papēžiem līdz matu saknēm,ļoti labs,ne velti domāts mazuļu ādas kopšanai jebkurā vecumā..
Es biju nopirkusi kkādu trekni dārgo pretstriju krēmu,kā rezultātā saņēmu pamatīgu daudzumu ar izsitumiem...
Pievienots 20. Jul 2011 12:36

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Piekrītu Naomijai! Te var diskutēt daudz, bet PĀRSVARĀ nostrādā iedzimtība. Ja mammai bija, meitai arī būs.
Es zieķēju gan punci, gan kājas, sānus, dibenu, krūtis, ..vīrs muguru pasmērēja, bet notikās viss kā manai mammai - "saplīsa" krūtis un uz kāju augšstilbiem sānos. Uz vēdera nav nevienas, uz muguras nav, gurnos arī nekur nav.
Tā kā, meitenes jau ieteica - NEPĒRCIET krēmus reklamētos, speciālos... kādēļ jātērē naudiņa? Labāk olīveļļu paziest, pamitrināt.. jo plīsīs tikai tik daudz, cik iedzimts un varbūt vēl plusā faktors - ja galīgi trūkst organismā E vitāmīna, bet principā jau visas dzeram vitamīnus, tādēļ, visdrīzāk - iedzimtība
Pievienots 20. Jul 2011 12:41

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

;

LAPAS KARTE