Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīm

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Fotoepilācija

Grasos iegādāties fotoepilatoru. Bet, kā ir, vai atmaksājas? Cik ilgi šie fotoepilatori strādā un cik daudz ar tiem var noepilēt?  

Ievietots 11. Apr 2013 12:30

Ieraksti komentāru
Secība:

Līga Līga

Man ir tikai parastais epilators - kādu laiku atpakaļ domāju par fotoepilatora pirkšanu, sameklēju netā atsauksmes angļu valodā, bet tās atsauksmes mani nepārliecināja - daudzi cilvēki rakstīja, ka nav nekāda efekta, citi atkal rakstīja, ka normāli strādā... Tad vēl atradu info, ka uz tumšākiem matiņiem labāk strādā nekā uz gaišākiem... es nebiju pārliecināta un tā arī nenopirku, jo padomāju - izsviedīšu to naudu un ja man nedarbosies... 
Bet droši vien visprecīzākās atsauksmes var iegūt, ja zini konkrētu nosaukumu modelim, kuru gribi iegādāties.
Pievienots 11. Apr 2013 12:58

Atbildēt komentāram

Man ir fotoepilators Braun kuru pirku te Ar visu to, ka man ir diezgan jutīga āda, bet līdz šim viss ir kārtībā.
Pievienots 11. Jul 14:02
Noteikti atmaksājas. Pati pirku veikalā. Pagaidām to izmantoju 3 mēnešus un vienreiz tikai bija jānomaina kārtridžs. Bet tas atkarīgs no tā, cik daudz epilē un kāds epilators. Jāskatās, cik daudz tur to gaismas impulsu. Bet nu atmaksājas jebkurā gadījumā. Salonā par to visu, cik epilēju tagad mājās, es samaksātu daudz vairāk. Un uzlabojumus redzu ar katru epilācijas reizi. 
Pievienots 11. Apr 2013 16:37

Atbildēt komentāram

Viņiem jau tur ir dažādi. Kādu tu nopirki?
Pievienots 16. Apr 2013 16:54

Nenosaukts lietotājs

Gribētos dzirdēt vairāk atsauksmes..vai tiešām šeit tik maz sieviešu,kuras izmanto šādu ''extru''?!
Pievienots 14. Apr 2013 18:36

Atbildēt komentāram

Es fotoepilatoru lietoju jau pusotru gadu jeb, pareizāk sakot, nelietoju jau 4 mēnešus. Vietās, kur to izmantoju, no apmatojuma vairs nav ne vēsts! Ceru, ka šis efekts vēl ilgi saglabāsies. Sākotnēji gan šaubījos, jo pēc vairākām epilācijas reizēm matiņi turpināja augt, bet neatlaidos un beigās tiešām, sekojot visām norādēm, tiku no tiem vaļā pat visspītīgākajās vietās. Jūtos brīva!
Un, ja šaubies, vai atmaksāsies - noteikti! Ne brīdi neesmu nožēlojusi šo pirkumu! 
Pievienots 15. Apr 2013 21:36

Atbildēt komentāram

Ingūna, ja nav noslēpums, kur un kādu tu sev nopirki?
Pievienots 16. Apr 2013 16:55
Tāpat kā Diāna, pirku internetveikalā. Toreiz izvēlējos Silk'n SensEpil. Vairāk par to epilātoru var lasīt šeit:

Pievienots 17. Apr 2013 14:16
OK, thanks
Pievienots 18. Apr 2013 20:26

Atbildēt komentāram

Es fotoepilāciju izmēģināju jau pirms daudziem gadiem. Zinu, ka darbojas lieliski, bet es vienmēr esmu gājusi tikai uz saloniem.

mans parastais epilators beidzot grasās nobeigties no vecuma un domāju par jauna iegādi, līdz ar to apsveru domu pirkt fotoepilatoru. Problēma gan tā, ka daudz ceļoju un man viņu jāvadā līdzi, līdz ar to vajag neliela izmēra + vieglu (~fēna izmērā)

Vai kāda ir pirkusi kādu citu modeli un kā tie darbojas? Šis izskatās kā labs stacionārais, bet nu vadāt viņu līdzi nav iespējams.
Redzēju Philips tagad reklamēja vienu un šiem arī it kā ir citi modeļi.
Ja kādai ir pieredze - lūdzu padalieties

Pievienots 19. Apr 2013 13:26

Atbildēt komentāram

Man pašai ir Flash&Go epilators. Gana viegls, ērts un paņemams līdzi arī tad, ja kaut kur jābrauc. Bet nu man pašai parasti par ņemšanu līdzi nav jādomā, jo tās procedūras sanāk veikt gana reti, tā kā, tad, kad kaut kur jābrauc, tad parasti nemaz nav vajadzības ņemt epilatoru līdzi. 
Pievienots 21. Apr 2013 21:34
Vari nopirkt kaut vislielāko epilātoru, kāds pieejams, jo par pārvadāšanu tiešām nav jāuztraucas! Sākotnēji tās procedūras ir gana reti, bet pēc tam par epilēšanu vispār var aizmirst! Vismaz man jau vairākus mēnešus par to vispār nav jādomā, jo tie matiņi vienkārši vairs neataug! Vari droši doties garā ceļojumā un baudīt brīvdienas, vispār nedomājot par kaut kādiem matiņiem vai epilāciju, jo nu, matiņu vienkārši nav! 
Pievienots 22. Apr 2013 10:54
Nu kā jau teicu - es ceļoju daudz.

Latvijā esmu tik pat labi reiz 9 nedēļās uz 2 nedēļām un tā jau divus gadus, līdz ar to, nāksies vien man vadāt līdzi.
Bet paldies par informāciju. Es labi zinu, ka fotoepilācija darbojas lieliski (ari no tehniskā viedokļa, jo man ir fiziķa izglītība un zinu tehnisko pusi), bet nu galvenais gribējās saprast, vai tie "mājas aparāti" arī darbosies gana efektīvi.

Vēl viens jautājums - cik ilgi tas viens kārtridžs iztur? Skatijos, ka tur 1000 impulsi, bet cik daudz aiziet, lai noepilētu, piemēram, kājas visā garumā?
Pievienots 22. Apr 2013 13:16
Es pirku Flash&Go epilatoru, bet, ja tagad būtu jāpērk, tad droši vien ņemtu Flash&Go Lux, jo tas ir vēl labāks. Gan gaismas impulsu vairāk, gan arī ir īpašs uzgalis, kas sejas epilēšanu padara ērtāku. Lux modelis redzams te:

Pievienots 21. Apr 2013 21:27

Atbildēt komentāram

Man ir Fotoepilātors Silk'n Flash&Go jau vairākus gadus! esmu ļoti apmierināta, tas arī ļoti ātri atmaksajas. Ļoti ērts un labs! iesāku visiem tē ir vislbakāka cēna un tie ir oficiālie distributori
Pievienots 17. Feb 2014 16:32

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Nu man tas vairs uzticibu neievies un ta bij bezjedzigi izmesta nauda. Nostaigaju uz salonu kadas 14x dariju visu ko lika un ka lika. bet rezultats ir tikpat kupls ka bijis. Veicu konkreti padusu zonas fotoepilaciju turklat matini ir tumsa krasa. Un pat taja laika si zona neizskatijas ne pec ka jo visi matina nekad nebija izkritusi vienlaicigi un skut un izraut nedriksteja. Sanemos uz parasto vaksaciju un nu vairs problemu nav. Aprunajoties ar vaksacijas meitenem secinaju ka diezgan daudzi ir neapmierinati ar fotoepilacijas rezultatu un saukli ka par matiniem vares aizmirst uz muzigiem laikiem.
Pievienots 17. Feb 2014 23:27

Atbildēt komentāram

Jautājums tām, kuras saka, ka ir vērts pirkt. Man tieši interesē bikini zona, vai tiešām ir tā, ka tur nu pilnībā vairs nav matiņu un ir viss gludi smuks, ka mazai meitenei? Esmu gatava jau pirkt, bet tās atsauksmes ir tik dažādas..
Pievienots 21. Feb 2014 21:33

Atbildēt komentāram

Jā tiešam ir tā bet protams, ka tas nav uzrez ta, jāveic proceduru līdz 6 rezem, ka nu kurai! bet tagad es atkartoju tikai vienreiz gada! starp citu Silk'n tagad ir akcija!!
Pievienots  5. Mar 2014 14:45
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

;

LAPAS KARTE