Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīm

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Nenosaukts lietotājs

Vai ir krēms pret striju veidošanos!?

Es pirmo reizi esmu grūtniecīte, tāpēc vēlos uzzināt!!! Varbūt ir kāds speciāls krēms, kas mīkstina un padara elastīgu ādu, tā lai grūtniecības laikā nerastos strijas!? Ja ir, kur tas ir nopērkams un kādas izmaksas!?

Ievietots 19. Jan 2010 19:41

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

Jā, ir un pat vairāki, es pati patreiz lietoju Babydream krēmu, ko nopirku Drogās, vēl Clarins ražo utt, bet man draudzene, kam tikko meitiņa piedzima, lietoja sezama eļļu, es arī domāju uz to pāriet, tomēr dabīgs produkts
Pievienots 19. Jan 2010 19:49

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Te citāts par eļļām grūtniecības laikam:
`Lai palutinātu ķermeņa ādu un tā nezaudētu elastību, vislabāk ieteicams
izmantot sezama eļļu, kas ir pazīstama kā universāls līdzeklis
gan ārīgai, gan iekšķīgai lietošanai. Savukārt grūtniecības pēdējos
mēnešos ar striju veidošanos vislabāk cīnās kokosriekstu eļļa. Katrā
ziņā, nebūtu vēlams lietot krēmus ar ķīmiskām sastāvdaļām, jo caur ādu
šīs vielas nonāk sievietes un līdz ar to arī bērniņa organismā.
Pievienots 19. Jan 2010 19:56

Nenosaukts lietotājs

...un vēl atradu šādu HiPP Mama Sanft masāžas eļļa grūtniecēm, satur 100% mandeļu, jojobas, smiltsērkšķu un sezama eļļas, te vienā interneta veikalā 100 ml maksā 3.65 Ls
P.s. atvaino, ka es te tikai par tām eļļām, varbūt Tu vēlies krēmu, bet mani pašu šis jautājums šobrīd nodarbina un ļoti iepatikās šī doma par eļļām

Pievienots 19. Jan 2010 20:01

Nenosaukts lietotājs

Paldies.. zināšanas par visiem šiem līdzekļiem ir ļoti noderīgas! noteikti ka arī pamēģināšu eļļiņas, krēmus, un tad jau redzēs, kas iekaros manu sirdi... Tiešām paldies par padomiem!
Pievienots 19. Jan 2010 22:58
Ar eļļiņām ir arī ērtāk, vieglāk un ātrāk.
Pievienots 20. Jan 2010 12:53
LIERACS phytoplastil ampulas vai želejas. Ampulas maksā ap 26 Ls, kā kurā aptiekā. Želeja 16 Ls. Vienīgā, kas man dod kaut kādu efektu, palīdz. Vislabāk jau tās ampulas, bet jālieto visu laiku. Izmaksas pamatīgas, 26 Ls 10 dienām.
Pievienots 19. Jan 2010 19:54

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Es lietoju Chicco pretstriju krēmu maksāja 7 Ls bet pietika visai grūtniecībai pluss vēl papildus lietoju kamil roku krēmu! JStriju nav! Lai veicas!!!
Pievienots 19. Jan 2010 19:59

Atbildēt komentāram

Atvaino, kur Tu lietoji kamil roku krēmu?
Pievienots 20. Jan 2010 12:55
Es lietoju gan Babydream kremu un eļļiņu, gan LIERACS Phytoplastil želeju gan arī Gerards Smagliature beauty mamma. Bet vēl labāk par visiem līdzekļiem ir ūdens aerobika. Tā palīdz sagatavoties arī dzemdībām! Iesaku
Pievienots 19. Jan 2010 20:24

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Ja sastāvā ir mandeļu eļļe es domāju arī eļīņai nav ne vainas jo mandeļu eļļa ir tā kas iesūcas ādas dziļākajos slāņos neļaujot ādai plīst!
Pievienots 19. Jan 2010 20:33

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

paldies.. paturēšu to prātā...
Pievienots 19. Jan 2010 22:59
es visu grutniecibas laiku lietoju Pregnacare kremu, striju nav!pirku Eiroaptieka un viena tubina maksaja ap 8ls!
Pievienots 19. Jan 2010 21:05

Atbildēt komentāram

Es nevienu kremu nelietoju. Vai nu strijas ir vai nu nav. Man divas grutniecibas. Piekritu par olivellu- nem extra virgin olive oil. Pamegini- nomazga rokas, noslauki un iesmere dazas pilites ellas. Ja patiks,tad dari to ar kermeni. Italietem palidz.
Pievienots 11. Mar 2010 18:58
Es lietoju Lierac un Vichy (ap 20Ls) un Mothercare (7 Ls). Kad vēders sarāvās, ap nabu tomēr dažās strijas kļuva redzamas.
Patiesībā, ir vienalga ar ko smērēties. Kaut vai ar pārtikas olīveļļu. Galvenais darīt to regulāri. Pat dārgākie līdzekļi 100% garantiju nedod.
Pievienots 19. Jan 2010 21:36

Atbildēt komentāram

pielniba piekritu Reginai, jo es lietoju visu laiku gan kremus gan ellinas tacu 9 menesi ta vai ta viss puncis bij strijas nedelas laika...
Pievienots 27. Feb 2010 13:20
Es lietoju pretstriju kremu grutniecem, ieraudziju Drogas un nopirku "Babydream"ja nemaldos kaut kadi Ls 3 maksaja.Es piekritu Reginai,galvenais ir smeret kremu regulari.
Pievienots 20. Jan 2010 12:26

Atbildēt komentāram

es pirku aptieka spāņu firmas pretstriju krēmu BABE.. iekšā ir 200ml .. es smereju un itkā palidz
Pievienots 11. Mar 2010 17:15

Atbildēt komentāram

Lietoju BIO ellinu- liekas ir palidzejusi, jo striju nav ,bet vietas kur esmu paslinkojusi un nerupigi smerejusi liekas ,ka ir mazmazdruscinj redzama tada ka maza strija!BET ESMU APMIERINATA, jo pamanama nav   un ari pec dzemdiba vedera ada atri vien atkopas
Pievienots 11. Mar 2010 20:48

Atbildēt komentāram

;

LAPAS KARTE