Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie aprīļa JOKU konkursa jociņi

Aprīļa uzvarētājam balvā LEGO komplekts - LEGO® DUPLO Betmena alas izaicinājums, no 2 līdz 5 gadiem NEW 2017 Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies aprīļa uzvarētāju un šo balvu iegūst Ilvija Tūtere - Zīberga! Apsveicam!   Sazinies ar mums (signe@mammam.lv) par balvas saņemšanu!     SMIEKLĪGĀ

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtnieču apģērbi

Sveiki! Gaidu savu pirmo bērniņu, esmu 4. mēnesī un bikses jau sāk spiest vēderu. Gribēju uzzināt, kur var nopirk lētus grūtnieču apģērbus? Esmu apstaigājusi dažus veikalus, kuros bikses var nopirkt par 50ls, bet man tādas naudas nav! Varbūt Jūs kāda ziniet lētākus veikalus ?

Ievietots 6. Feb 2010 14:50

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

vari meegjinaat  aiziet pie skrodera un sarunaat,lai paarshuj vecaas shtaates...
Pievienots  6. Feb 2010 14:52

Atbildēt komentāram

laikam jau tiešām tā sanāk lētāk!
Pievienots  6. Feb 2010 14:57
Vēl labāk pašūt pašai. Uz Marijas ielas ir Burdas veikals, tur var nopirkt piegriezņu komplektus. Var skatīties uz vietas katalogos (tur var atrast vairāk), bet var arī internetā 
Uz tās pašas ielas ir arī daudz audumu veikalu. 
Bikses gan es vienas aizņēmos no kaimiņienes, dažas nopirku (atradu lēti Čiekurkalna tirgu, vidēji 5 Ls par biksēm), toties augšiņas un naktskreklus visus pašuvu pati. 
Tās piegrieznes iedalās pēc sarežģītības pakāpes. Grūtnieču apģērbi ir diezgan brīvi - tāpēc pārsvarā vieglā vai vidējā sarežģītības pakāpe.
Pievienots 10. Feb 2010 09:34
Varbūt uz atlaidēm viss ir ok, bet citādi - te ir nenormālas cenas. Vismaz manā skatījumā.
Pievienots  7. Feb 2010 18:13
Bērnu pasaulē.
Pievienots  6. Feb 2010 16:15

Atbildēt komentāram

Speciālie grūtnieču apģērbi ir padārgi, it īpaši, ņemot vērā cik īsu laiku tie derēs.  Labi, ka jauniešu mode šobrīd ir piemērota topošajam māmiņām kā pēc fasona tā arī pēc cenas
Es iztiku bez speciālajām biksēm, izstaigājot ar tādām, kas ir lielāka izmēra, kā vajadzīgs parasti. Iesaku pameklēt lielveikala Spice otrajā stāvā ir veikals NewYorker, kur apģērbi uz atlaidēm ir par ļoooti draudzīgām cenām (gadu atpakaļ trīs gab. bikses nopirku par desmit latiem). New Jorkerā esošajiem Amisu un Fishbone bikšu modeļiem ir salīdzinoši zema jostas vieta, kas dod lielu vaļu punčiem augt.
Jocīgākais, ka vienas Fishbone džinsiņas biju valkājusi jau pāris gadus pirms grūtniecības, tad līdz pat 7 mēnesim un velku tagad.
Protams neiztikt bez bikšturiem, lai pavisam bikses nepazaudētu. Turpat iepirku arī garākus džemperīšus, brīžiem, kad pogas neturas ciet (tad labi palīdzēja matu gumija, izvērta caur pogcaurumu un uzāķēta uz pogas). Labs komplekts arī džemperkleita un pieguļoas elastīga materiāla bikses (reitūži?)
Pievienots  6. Feb 2010 17:03

Atbildēt komentāram

Jaa, piekriitu. Es arii new yorkeraa peerku dreebes. Kreklinji ir no ljoooti elastiiga materiaala un diezgan gari. Paarsvaraa staigaaju garaa dzjemperii/kleitaa un velku legingus apakshaa... Ta kaa viss ok... Un driiz jau buus pavasaris un tad jau tik kleitas vien... un taas arii var pirkt parastos veikalos, jo metriaali un modelli tagad ir ljoti draudziigi gruutnieceem!!!
Pievienots 10. Feb 2010 09:14

Nenosaukts lietotājs

Metā pirkus siltus garos džemperīšus pa piečukam..
Biksiņas gan atradu pa lietotajiem pastaigājot, būšu iztikusi visu grūtniecību ar 2 izejamām biksēm un 2 svārkiem - pa māju jau var ērtas sporta bikses nēsāt
Pievienots  6. Feb 2010 17:11

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Es arī vairāk skatos jauniešu veikalos, ko var piemērot, labi, ka tagad tā mode tāda, kas arī grūtniecēm der, bikses nopirku Lindex ar atlaidi par 5 ls, adītas, platas, sasienamas, labas šādam aukstam laikam, bet tās nebija kā grūtnieču bikses domātas. Specializētajos grūtnieču veikalos tiešām ir ļoti dārgi, Spices Zarā manīju džinsus grūtniecēm, bet arī laikampie 30 Ls. Var arī no kādas pazīstamas bijušās grūtniecītes pārpirkt, man arī palaimējās no vienas jaunās māmiņas 4 bikses iegūt
Pievienots  6. Feb 2010 17:43

Atbildēt komentāram

Es iepērkos bērnu pasaulē, un ar cenām apmierināta, pārdevēja ļoti laipni nāk pretī un pat var sarunāt papildus atlaides 
Pievienots  6. Feb 2010 17:50

Atbildēt komentāram

Lindex tur tak ir viena liela grūtnieču paradīze, turklāt uz atlaidēm pa 5 - 10 Ls var nopikt labas drēbes, un tāpat ir arī ar bērnu drēbītēm kuras tur ir ar atlaidēm, jo manuprāt speciālie bērnu un grūtnieču veikai ir pārspīlēti dārgi un neizdevīgi.
Pievienots  6. Feb 2010 19:03

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Jebkuraa veikalaa var atrast kko piemeerotu, uztaisi atslodzes dienu un izkjemmee bodes
Pievienots  6. Feb 2010 19:37

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

nu par atslodzi es to vis nesauktu... man tās ir lielākās mocības,arī neesot stāvoklī! dzemdēt bija vieglāk kā bikses nopirkt!
Pievienots 28. Mar 2011 23:17
Liels paldies
Pievienots  7. Feb 2010 18:11

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

;

LAPAS KARTE