Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ļoti labi PRETSTRIJU KRēMI par kolosālām cenām!!!!!

Reizi nedēļā no Anglijas tiek vesti pretstriju krēmi no kompānijas "Palmer's" un viņu Cocoa Butter Formula. Domāti tieši striju novēršanai. Dabīgi mitrina un padara elastīgu sausu ādu, kas  saistīta ar grūtniecību un ādas izstiepšanu. Kā arī palīdz izlīdzināt jau esošās strijas.
Ieskatieties šeit un izdariet savu izvēli:
Droši uzdodiet jautājumus un pasūtiet krēmus šeit:

Ievietots 19. Feb 2009 09:52

Ieraksti komentāru
Secība:

Portāla vadītāja

Inga Akmentiņa-Smildziņa

Vai tiešām šie krēmi palīdz izlīdzināt jau esošās strijas? Tas gan būtu skaisti
Pievienots 19. Feb 2009 10:37

Atbildēt komentāram

Atbildējumazliet zemāk
Pievienots 19. Feb 2009 11:27

Nenosaukts lietotājs

Kā viņi īsti iedarbojas?
Pievienots 19. Feb 2009 11:03

Atbildēt komentāram

Kŗēmu iedarbība ir tik dziļa, cik dziļi tev āda ir sausa. Ja vakarā pēc vannas uzsmēreju to sviestiņu, tad vēl no rīta āda ir jūtami mitra. Sajūta patīkama. Losjoni nav eļļaini, pat tas sviestiņš nē. Ātri iesūcas ādā, un paliek super sajūta un kolosāli viegla smarža. Iesaku!
Pievienots 19. Feb 2009 11:27
Inga Akmentiņa-Smildziņa
Viņi palīdz mīkstināt to ādu, kas ir palikusi ar strijām tāda cietāka. Pati lietoju  šos krēmus jau ar otro mazuli, un nu man nav striju, varbūt likumsakarība...bet nu ir paveicies. Draudzenēm, kam strijas ir, saka, ka palīdzot tomēr tām strijām savilkties un palikt gaišākām (tuvāk ādas krāsai)
Pievienots 19. Feb 2009 11:24

Atbildēt komentāram

Tad nu gan cenas uzliktas!!! Ka mati stavus celas!!!!
Pievienots 19. Feb 2009 11:43

Atbildēt komentāram

Taisnība, to neviens neslēpj...tālāk paskaties,cik tev izmaksās tā viena krēma sūtīšana uz Latviju un reklāma!
Pievienots 19. Feb 2009 11:57

Nenosaukts lietotājs

Man nemaz neliekas, ka cenas ir lielas.
Pievienots 19. Feb 2009 12:26

Atbildēt komentāram

ne, nu ja ir velme 3LVL ar santimiem vieta maksat 10LVL, tad jau cenas tiesam ir ok
Pievienots 19. Feb 2009 12:27
pasta 1kg maksa 5LVL - nav nekada astronomiska maksa
Pievienots 19. Feb 2009 12:26

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Toties šādi ietaupās laiks un krāmēšanās
Pievienots 19. Feb 2009 12:33
Esmu izmeginajusi dazadus pretstriju kremus - strijas man tapat ir bet pec manas pieredzes vislabakais ir - Johnsons bernu ellina - es lietoju zelejas veida - ja uz mitras adas uzsmere - ada ir
Pievienots 19. Feb 2009 13:47

Atbildēt komentāram

mitra visu dienu
Pievienots 19. Feb 2009 13:48

Atbildēt komentāram

Esmu mēģinājusi, bet... arī drēbes labi ieeļļojas
Pievienots 19. Feb 2009 14:46
man neiellojas
Pievienots 19. Feb 2009 16:38
Portāla vadītāja

Inga Akmentiņa-Smildziņa

Protams, krēmiem cenas ir atšķirīgas, taču, ja pretstriju krēmus pērku aptiekā, nevis drogās, tad, khm, cena aptuveni tāda arī ir, ne lētāk
Pievienots 19. Feb 2009 14:45

Atbildēt komentāram

Palmer's Cocoa Butter Formula tiešām ir labs un lēts krēms (ja iegādājas UK). Lietoju gan stāvoklī staigājot, gan pēc tam - no strijām ne miņas.
Pievienots 19. Feb 2009 16:39

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

;

LAPAS KARTE