Skolēnam Skotijā ļauj identificēties kā vilkam
Detaļas neatklāj
Pašvaldība sola personisku atbalstu, tostarp konsultācijas un palīdzību mācībās, atzīstot: “Ir ļoti maz konkrētu vadlīniju par sugu disforiju.”
"The Daily Mail" ir zināms, kur tas noticis, bet, sargājot bērna identitāti, to neatklāj. Nav ziņu, ka pašpasludinātais vilks arī pārvietotos četrrāpus, ēstu jēlu gaļu un vietējiem zemniekiem būtu jāsargā aitas.
Ko saka neiropsihologs?
Sugu disforija raksturota kā stāvoklis, kad indivīdi uzskata, ka pieder pie nepareizās sugas. Tomēr klīniskais neiropsihologs Tomijs Makejs no Danbartonšīras norāda, ka šāda stāvokļa nav.
“Nav pārsteidzoši, ka mēs to redzam šajā vecumā, kad daudzi cilvēki vēlas identificēties kā kaut kas cits, nevis tas, kas viņi ir. Tagad mums ir padome, kas, šķiet, automātiski pieņem to, ka bērns identificējas kā vilks, nevis liek no tā izķepuroties, kas būtu veselā saprāta pieeja,” Makeju citē "Scottish Daily Express".
Valkā dzīvnieku maskas
"The Daily Mail" raksta, ka arvien vairāk bērnu izvēlas būt par dzīvniekiem, izliekoties par lapsām, putniem, čūskām, haizivīm, dinozauriem un pat pūķiem.
Šīs subkultūras pārstāvji organizē tikšanās, izmantojot "TikTok". Viņi sevi dēvē par teriāņiem (angļu valodā – "therians") – cilvēkiem, kas identificējas kā dzīvnieki –, un skolēni pat dalījušies padomos par iznākšanu no skapja vecāku priekšā. Daudzi valkā dzīvnieku maskas.
Vēl ir politeriāņi, kas identificējas kā vairākas sugas, un paleoteriāņi, kas apgalvo, ka ir izmirušas radības, piemēram, dinozaura, personība.